Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
220V λιγότερος γραμμικός ενεργοποιητής κυλίνδρων θορύβου ηλεκτρικός, αντι ώθηση κυλίνδρων περιστροφής γραμμική
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 250mm/s |
Η ηλεκτρική γραμμική αντιστοιχία ενεργοποιητών με τη μηχανή Serrvo περιλαμβάνει το σύστημα ελέγχου, νέα έξοδος εργοστασίων σχεδίου TJEN 075
| Κτύπημα: | 50~800 χιλ. |
|---|---|
| Φορτίο: | ≤8,000 Ν |
| Ταχύτητα: | ≤1000 mm/s |
Άμεσοι σύνδεσης ηλεκτρικοί μπλε μικροί ηλεκτρικοί κύλινδροι βιδών ενεργοποιητών/σφαιρών κυλίνδρων γραμμικοί
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 500mm/s |
Πράσινος βαρέων καθηκόντων ενεργοποιητής χάλυβα/εύκαμπτος μεγάλος γραμμικός ενεργοποιητής ελέγχου
| Όνομα: | Ηλεκτρικό υδραυλικό σύστημα κυλίνδρων |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Εφαρμογή: | Συσκευασία |
Συμπαγής γραμμικός ενεργοποιητής δομών με το σερβο Drive, τυποποιημένος ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής ταχύτητας βιδών σφαιρών
| Κτύπημα: | 50~1500mm |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | μέχρι 100KN |
| Ταχύτητα: | μέχρι 300mm/s |
Σερβο ηλεκτρική βίδα μολύβδου βιδών σφαιρών ηλεκτρικών κινητήρων κυλίνδρων συστημάτων ανατροφοδότησης θέσης
| Ταχύτητα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Σερβο μηχανή |
| Ακρίβεια: | Υψηλός |
220V σφαιρών βιδών γραμμικός ενεργοποιητής δύναμης Drive υψηλός/ηλεκτρικός γραμμικός ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 625mm/s |
Ηλεκτρικοί γραμμικοί σερβο ενεργοποιητές βιδών σφαιρών υψηλής ακρίβειας/συμπαγής γραμμικός ενεργοποιητής μέχρι 35KN
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 150 mm/s |
Γραμμικός σερβο ενεργοποιητής χάλυβα 220V βαριών φορτίων με τις διαφορετικές μηχανές 502500mm κτύπημα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 200mm/s |
Ηλεκτρικό σύστημα 220V, μικρός γραμμικός ενεργοποιητής 300mm/S κυλίνδρων σύνδεσης ζωνών
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 300mm/s |


