Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
Αλουμινένιο κράμα ακρίβειας Φλάντζης Εφοδιασμένο σε ηλεκτρικό κύλινδρο με 1200mm Max αποτελεσματικό ταξίδι
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέθοδος τοποθέτησης: | Φλάντζες |
| Μέγιστη αποτελεσματική μετακίνηση: | 1200 χιλιοστά |
Προσαρμοσμένο μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου Ηλεκτρικός ενεργοποιητής με κωδικοποιητή
| Μέγιστη αποτελεσματική μετακίνηση: | 1200 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέθοδος τοποθέτησης: | Φλάντζες |
| Επαναληψιμότητα: | ±0,01/±0,02 mm |
50 - 3000N γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος με το μήκος κτυπήματος 200 - 3000mm
| Μήκος κτυπήματος: | 2003000mm |
|---|---|
| Ακρίβεια: | ±0.1mm |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/ανοξείδωτο |
Γρήγορος σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος επιπέδων 220V απάντησης στρατιωτικός, Drive βιδών σφαιρών βαριών φορτίων 220V με το σύστημα ελέγχου
| Κτύπημα: | 50~2000 χιλ. |
|---|---|
| Φορτίο: | 30,000N~350,000 Ν |
| Ταχύτητα: | ≤200 mm/s |
220V συμπαγή δομή μικροεπιχειρησιακός ηλεκτρικός κύλινδρος για ρύθμιση ύψους καθίσματος
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| ΓΙΑΡΙΑ: | έως 200 mm/s |
Τύπος οθόνης αφής Μηχανή σέρβο πιεστηρίου Σταθερή απόδοση χαμηλού θορύβου
| όνομα: | Σερβο γραμμή παραγωγής μηχανών Τύπου που προσαρμόζεται |
|---|---|
| πρότυπο μηχανών: | C-type/τύπος τέσσερις-στηλών/τύπος υπολογιστών γραφείου |
| μορφές ελέγχου: | τύπος οθόνης αφής/τύπος υπολογιστών |
2.5Kg γραμμικός σερβο ενεργοποιητής 0,1 κραμάτων αργιλίου - ταχύτητα 1000mm/S
| Κατηγορία προστασίας: | IP54 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Θόρυβος: | ≤60dB |
Σερβο ηλεκτρικό προσαρμοσμένο κύλινδρος μήκος κτυπήματος κωδικοποιητών κραμάτων αργιλίου
| Ταχύτητα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας: | IP67 |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Μακρύς σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος οικονομικά ενεργής ζωής με πολλούς τύπους σύνδεσης φορτίων και το Drive βιδών σφαιρών
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 250mm/s |
Γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής αποδοτικότητας με 24V/110V/220V/380V
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 50-3000Ν |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/ανοξείδωτο |


