Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
Λιγότερος γραμμικός ενεργοποιητής σερβο μηχανών θορύβου 220V, μικροί ηλεκτρικοί κύλινδροι Drive βιδών σφαιρών
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 200mm/s |
IP67 χαμηλής θερμοκρασίας θαλάσσιος αδιάβροχος μηχανοποιημένος γραμμικός ενεργοποιητής 10 - 1000mm/S
| Ταχύτητα: | 10-1000mm/s |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Μήκος κτυπήματος: | Εξατομικεύσιμος |
Ηλεκτρικοί γραμμικοί σερβο ενεργοποιητές κυβερνητών κιγκλιδωμάτων, μικροί σερβο Drive γραμμικοί ενεργοποιητές
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 200mm/s |
Τυποποιημένος γραμμικός ενεργοποιητής σχεδιαγράμματος Al καλύτερων πωλητών 220V στο απόθεμα, αντιστοιχία με τη σερβο μηχανή
| Κτύπημα: | 50~800 χιλ. |
|---|---|
| Φορτίο: | ≤ 50.000 Ν |
| Ταχύτητα: | ≤1000 mm/s |
Προσαρμοσμένες γραμμικές λύσεις ενεργειακής αποδοτικότητας σερβο μηχανών για τις εφαρμογές αυτοματοποίησης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας: | IP67 |
| Τοποθετώντας μέθοδος: | Φλάντζα |
Γρήγορο μίνι ηλεκτρικό γραμμικό μακροχρόνιο κτύπημα ενεργοποιητών/γραμμικό ενεργοποιητών υψηλής δύναμης 220V
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 250mm/s |
Μακρύς ηλεκτρικός γραμμικός ενεργοποιητής κτυπήματος, μικρή υψηλή δύναμη ενεργοποιητών 220V γραμμική
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 625mm/s |
Η διαφορετική βίδα οδηγεί το ηλεκτρικό γραμμικό Drive βιδών σφαιρών ενεργοποιητών/ενεργοποιητών βαριών φορτίων γρήγορο γραμμικό
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 150mm/s |
Ηλεκτρικά γραμμικά συστήματα ενεργοποιητών βαριών φορτίων, μικρός αδιάβροχος γραμμικός ενεργοποιητής Drive βιδών σφαιρών
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 200mm/s |
σύστημα κυλίνδρων 50800mm ηλεκτρικό υδραυλικό, μπλε μικροί ηλεκτρικοί γραμμικοί ενεργοποιητές 220V
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 625mm/s |


