Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
Ασημένιος/μαύρος θόρυβος ≤70dB κυλίνδρων PLC/χειρωνακτικού/τηλεχειρισμού γραμμικός ηλεκτρικός
| Επανάληψη: | ±0.02mm |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 0-50℃ |
| Επίπεδο προστασίας: | IP54 |
TJEN095 ελεγχόμενος ηλεκτρικός κύλινδρος γραμμικός / αναδιπλούμενος προγραμματισμός
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | έως 300 mm/s |
Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος TJER260
| Ονομασία: | TJER260 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
TJER180 Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής απόδοσης
| Ονομασία: | TJER180 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
Μικρός γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος TJER450
| Ονομασία: | TJER450 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
TJE040 Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος TJE 040
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| ΓΙΑΡΙΑ: | έως 300 mm/s |
TJER100 Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος σερβοελέγχου CE
| Ονομασία: | TJER100 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
TJER380 Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος ακριβείας
| Ονομασία: | TJER380 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
TJEN050 Σερβοηλεκτρικός κύλινδρος γραμμικός / αναδιπλούμενος υψηλής ταχύτητας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | έως 300 mm/s |
TJEN075 Ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής ταχύτητας Γραμμικός / Foldback Compact
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | έως 300 mm/s |


