Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
Ηλεκτρικός περιστροφικός ενεργοποιητής σύνδεσης ζωνών, γραμμικός σερβο ενεργοποιητής με τον κυβερνήτη κιγκλιδωμάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 625mm/s |
Αλουμίνιο 50600mm σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος 220V με την αποκλειστική υψηλή ταχύτητα λογισμικού
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 500mm/s |
Σφαιρών βιδών υψηλοί κραμάτων ενεργοποιητές κυλίνδρων χάλυβα ηλεκτρικοί/γρήγορα ηλεκτρικός γραμμικός κύλινδρος απάντησης
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 300mm/s |
γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος βιδών σφαιρών 501200mm μίνι με πολλούς τύπους 220V σύνδεσης φορτίων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 500mm/s |
220V υψηλή Precison ηλεκτρική κυλίνδρων ενεργοποιητών του /Ball μακριά οικονομικά ενεργή ζωή ενεργοποιητών βιδών γραμμική σερβο
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | ≥500mm/s |
Αντι - γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος περιστροφής 220V με τη υψηλή ακρίβεια αισθητήρων δύναμης
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 200mm/s |
Σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος Drive βιδών σφαιρών για την πλατφόρμα ταλάντευσης τεθωρακισμένων οχημάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 150mm/s |
220V γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος αλουμινίου υψηλής ταχύτητας με τη δύναμη παραγωγής 0.45KN-350KN
| Υλικό: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ταχύτητα: | ≤150 mm/s |
| Φορτίο: | 10kg~30t |
σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος 503000mm με το σύστημα ελέγχου/τη γραμμική έξοδο εργοστασίων ενεργοποιητών 0-500KN
| Κτύπημα: | 50-3000 χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα: | ≤ 1000mm/s |
| Επανάληψη: | ±0.01mm |
μίνι ηλεκτρικός γραμμικός κύλινδρος 50250mm/ηλεκτρικό περιστροφικό Drive βιδών σφαιρών ενεργοποιητών
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 250mm/s |


