Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
Γρήγορος γραμμικός σερβο ενεργοποιητής απάντησης με το αποκλειστικό λογισμικό 502000mm κτύπημα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 250mm/s |
Ηλεκτρική σφαιρών ενέργεια υψηλής ακρίβειας ενεργοποιητών βιδών γραμμική σερβο - αποταμίευση
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 500mm/s |
Υψηλός σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος επανάληψης με το προσαρμοσμένα μήκος κτυπήματος και το μοντάρισμα φλαντζών
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μήκος κτυπήματος: | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
Μακρύς σερβο ενεργοποιητής βιδών σφαιρών οικονομικά ενεργής ζωής με την υψηλή δύναμη κυβερνητών κιγκλιδωμάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 500mm/s |
Σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος Drive βιδών σφαιρών με τις διαφορετικές μηχανές 50~1500mm
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 300mm/s |
Ηλεκτρικοί γραμμικοί ενεργοποιητές σερβο 1200 mm Max Travel
| Επαναληψιμότητα: | ±0,01/±0,02 mm |
|---|---|
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
60--σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος κτυπήματος 220V 200mm για τη υψηλή ταχύτητα μηχανών πλεξίματος στρεβλώσεων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | ≥ 500 mm/s |
Προσαρμοσμένη σερβο ηλεκτρική προηγμένη κύλινδρος αντικατάσταση ταχύτητας για τους υδραυλικούς/πνευματικούς κυλίνδρους
| Επανάληψη: | Υψηλός |
|---|---|
| Μήκος κτυπήματος: | Προσαρμοσμένος |
| Ακρίβεια: | Υψηλός |
Υπηρετικός ηλεκτρικός κύλινδρος από κράμα αλουμινίου με κωδικοποιητή
| Ανίχνευση θέσης: | κωδικοποιητής |
|---|---|
| Μέγιστη αποτελεσματική μετακίνηση: | 1200 χιλιοστά |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
220V συμπαγής σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος μικροϋπολογιστών δομών για τη ρύθμιση ύψους καθισμάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 200mm/s |


