Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
TJEN110 Γραμμικός / αναδιπλούμενος προγραμματιζόμενος ηλεκτρικός κύλινδρος
| Ονομασία: | TJEN110 |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | έως 300 mm/s |
Γραμμικός / αναδιπλούμενος συμπαγής ηλεκτρικός κύλινδρος TJEN135
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | έως 300 mm/s |
TJER220 Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής ταχύτητας
| Ονομασία: | TJER220 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
TJER120 Ηλεκτρική λύση ελέγχου κίνησης Γραμμική / Foldback
| Ονομασία: | TJER120 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
200 - 3000mm κτυπήματος απλή δομή ταχύτητας κυλίνδρων 0.1-1000mm/S μήκους γραμμική ηλεκτρική
| Μήκος κτυπήματος: | 2003000mm |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP54 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 50-3000Ν |
Βαρέων καθηκόντων ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής ταχύτητας για το στρατιωτικό φορτίο βιομηχανίας 10t~30t
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| ταχύτητα: | ≤100mm/s |
| φορτίο: | 10t~30t |
Κοινός σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος ύφους, υψηλή ακρίβεια και υψηλή ταχύτητα, Drive βιδών σφαιρών του ISO 9001
| Κτύπημα: | 50~1500mm |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | μέχρι 100KN |
| Ταχύτητα: | μέχρι 300mm/s |
ηλεκτρικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων, ηλεκτρικός κύλινδρος ανύψωσης, μικροί ηλεκτρικοί κύλινδροι, ενεργοποιητές ηλεκτρικών κυλίνδρων
| Όνομα: | Γραμμικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| color: | green |
| application: | Packaging |
220V τυποποιημένος πρότυπος ηλεκτρικός κύλινδρος σχεδιαγράμματος Al με το σύστημα ελέγχου, έξοδος εργοστασίων στο απόθεμα
| Κτύπημα: | 50~800 χιλ. |
|---|---|
| Φορτίο: | ≤ 50.000 Ν |
| Ταχύτητα: | ≤1000 mm/s |
Ηλεκτρικός κύλινδρος με ανωδικοποιημένο κωδικοποιητή με 1200 mm αποτελεσματικό ταξίδι
| Προδιαγραφές βίδες: | 4005 |
|---|---|
| Ανίχνευση θέσης: | κωδικοποιητής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+80°C |


