Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ servo motor linear actuator ] αγώνας 80 προϊόντα.
Ο σερβο ηλεκτρικός κύλινδρος αποδοτικότητας βαριών φορτίων με 50~1000mm κτυπά το αντι Drive βιδών σφαιρών περιστροφής
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 625mm/s |
Αδιάβροχος γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος 220V με πολλούς τύπους 500mm/S σύνδεσης φορτίων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 500mm/s |
Υψηλός γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος ακαμψίας 220V για τη στρατιωτική μακριά λειτουργούσα ζωή εξοπλισμού
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 625mm/s |
Γραμμικός ηλεκτρικός κύλινδρος υψηλής ακρίβειας για τη βιομηχανική γραμμή παραγωγής αυτοματοποίησης
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ταχύτητα: | μέχρι 250mm/s |
50~1200mm άμεση σύνδεση / ζώνη σύνδεση σερβο ηλεκτρικό κύλινδρο, υλικό κράματος αλουμινίου όμορφο και ελαφρύ
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
| ΓΙΑΡΙΑ: | μέχρι 500mm/s |
TJER140 Γραμμικός / αναδιπλούμενος ηλεκτρικός κύλινδρος σερβοελέγχου
| Ονομασία: | TJER140 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | πρότυπα: το μπλε ναυτικό &silvery, άλλα μπορεί να προσαρμοστεί |
Ασημένια ζωνών μονάδα Drive Drive γραμμική με το μήκος κτυπήματος από 299mm σε 2999mm
| Βάρος με τους άξονες και τους άξονες χάλυβα: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Πεδίο ταχύτητας: | 100 κιλά |
| Μέγιστη αποτελεσματική διαδρομή mm: | 1000 χιλιοστά |
Ηλεκτρικός κύλινδρος προτύπων best-$l*seller, γρήγορη αντιστοιχία ενεργοποιητών απάντησης γραμμική με τις σερβο μηχανές
| Κτύπημα: | 50~1500mm |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | μέχρι 100KN |
| Ταχύτητα: | μέχρι 300mm/s |
η σερβο ηλεκτρική πλατφόρμα κυλίνδρων έξι-βαθμός--ελευθερίας, αποτελείται από έξι σερβο ηλεκτρικούς κυλίνδρους
| name: | Linear Actuator |
|---|---|
| color: | green |
| application: | Packaging |
Σύγχρονη Τρία βαθμούς ελευθερίας Servo Ηλεκτρική Πλατφόρμα κύλινδρο σταθερή λειτουργία
| Ονομασία: | Γραμμικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Εφαρμογή: | Συσκευή |


